ALVA BC 640

Bezprzewodowa 40 Znakowa linijka brajlowska. Dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth zapewnia połączenie
z innymi urządzeniami: komputerem, telefonem komórkowym, palmtopem. Umożliwia także połączenie kablem USB
z innymi sprzętami. Dzięki niewielkiej wadze (600 gram) można mieć ją zawsze pod ręką.

Monitory / Linijki brajlowskie

POWRÓT

ALVA SATELLITE 584 Pro

 

Jest najbardziej ergonomicznym urządzeniem w swojej kategorii. Poszerza możliwości działania i nawigacji
w programach komputerowych doskonale współpracując z nowoczesnym oprogramowaniem czytającym z ekranu.

Dwa komplety klawiszy nawigacyjnych (satelit), podwójne klawisze kursorów dotykowych, trzy komórki statusu
i aktywacja mowy syntetycznej za pomocą linijki brajlowskiej podwajają produktywność, kreatywność i przyjemność pracy z komputerem. Możliwość połączenia poprzez port USB i wewnętrzny zasilacz stawia to nowatorskie urządzenie pośród najnowocześniejszych.

 

ALVA SATELLITE TRAVELLER 544

 

Rozwiązanie dla osób w ruchu. Traveller poszerza możliwości działania i nawigacji w programach komputerowych doskonale współpracując z nowoczesnym oprogramowaniem czytającym z ekranu. Wielkość urządzenia, doskonale dopasowana do komputerów przenośnych oraz niewielka waga powoduje, że jest idealnym rozwiązaniem w szkole
i w pracy wymagającej mobilności.

 

Traveller może być zasilany jednocześnie z trzech źródeł: z komputera poprzez port USB, z akumulatorów i z zasilacza sieciowego. Jest to najbardziej uniwersalne rozwiązanie z istniejących. Dwa komplety klawiszy nawigacyjnych (satelit), podwójne klawisze kursorów dotykowych, trzy komórki statusu i aktywacja mowy syntetycznej za pomocą linijki brajlowskiej podwajają produktywność, kreatywność i przyjemność pracy z komputerem.

BRAILLEMATE

 

Przenośny monitor brajlowski produkowany w dwóch modelach (20- i 40-znakowych). Zaprojektowany został
w głównie jako część składowa notatnika PACMate, jednakże funkcjonuje również jako niezależne od niego urządzenie brajlowskie. Z komputerem łączy się przez port USB, zaś do notatnika PACMate podłącza się go poprzez włożenie
do wewnętrznego doku. Oba modele mają kółka nawigacyjne, regulowaną twardość brajla oraz podwójny rząd mini przycisków – jeden do przywoływania kursora, drugi do wykonywania definiowanych przez użytkownika funkcji.
Model 20-znakowy jest najmniejszym monitorem brajlowskim, który znakomicie nadaje się w podróż i na wykłady. Warto zauważyć, że BrailleMate oferując najnowszą technologię: regulowanie twardości brajla, podwójny rząd mini przycisków, kółka nawigacyjne, jest zdecydowanie najtańszym z nowoczesnych modeli 20/40-znakowych oferowanych na rynku.

BRAILLEX DUO

 

To ergonomiczne urządzenie zawierające czterdziestoznakowy monitor oraz klawiaturę brajlowską. Dzięki płaskiej obudowie Braillex Duo jest wyjątkowo wygodne w eksploatacji. Ergonomiczna klawiatura brajlowska jest idealnie położona nad linijką.

BRAILLEX TRIO

 

To prawdziwy multi-talent. W jednym urządzeniu znajduje się czterdziestoznakowa linijka brajlowska, podstawowy notes brajlowski oraz klawiatura brajlowska dla zewnętrznych urządzeń takich jak: komputery osobiste, palmtopy
i telefony komórkowe z odpowiednim oprogramowaniem odczytu tzw." screen reader ".
Wszystkie te funkcje są wbudowane w jedno małe przenośne i ergonomiczne urządzenie.

 

 

 

BRAILLIANT 40

 

Zaprojektowany z myślą o szerokim zastosowaniu do czytania. Zapewnia wygodę i komfort obsługi, poprzez „kciukowe” klawisze nawigacyjne. To nowa generacja Brailliant’a, linijki brajlowskiej, ma doskonałe właściwości. Innowacyjna stylizacja tego ogniwa technologii brajlowskiej , pozwala użytkownikowi na uznanie dla notatników brajlowskich.

 

BRAILLEX EL 40SD

 

To elegancki monitor brajlowski o szerokości klawiatury komputerowej.

Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które szukają dobrego monitora brajlowskiego, o konkurencyjnej cenie. Czterdziesto znakowa linijka oraz, opatentowany pasek nawigacyjny zapewnia tę samą funkcjonalność oraz ergonomię co reszta produktów z linii Braillex EL.

 

BRAILLEX EL 66S

 

Posiada 66 interaktywnych modułów Brajlowskich, które idealnie mieszczą standardowy tekst dokumentu Windows,
a nawet długie linie posiadające powyżej 130 znaków. Dzięki listwie nawigacyjnej (Easy Access Bar) linijka ta jest dobrym wyborem pośród linijek średniego rozmiaru.

 

BRAILLEX EL 80S

 

Braillex EL 80s oferuje wybór pomiędzy tradycyjnymi płaskimi modułami Brajlowskimi a nowoczesnymi wklęsłymi modułami uformowanymi aby jak najlepiej współpracować z użytkownikiem linijki. W modułach zintegrowano podwójne przyciski sterujące, aby zminimalizować rucy palców oraz maksymalnie ułatwić pracę przy komputerze.

ESYS 40

 

To nowoczesna 40 znakowa linijka brajlowska. Posiada 40 modułów brajlowskich wraz z 40 przyciskami
przywoływania kursora, klawiaturę brajlowską oraz przyciski ułatwiające sterowanie i nawigację.
Współpracuje zarówno z komputerem Pc, telefonem komórkowym jak i komputerem przenośnym PDA,
korzystając z połączenia USB lub Bluetooth.

ESYS 80

 

To nowoczesna 80 znakowa linijka brajlowska. Posiada 80 modułów brajlowskich wraz z 80 przyciskami przywoływania kursora, klawiaturę brajlowską oraz przyciski ułatwiające sterowanie i nawigację.

ESYS LIGHT

 

Jest 40 znakową linijką brajlowską. Dostarczana jest z kartą pamięci o pojemności 1 GB lub więcej;
pozwala czytać książki i dokumenty w dowolnym momencie. Współpracuje zarówno z komputerem PC,
jak również z urządzeniami przenośnymi.

FOCUS 40 BLUE

 

Monitory Focus i Braille Mate mają tę unikalną cechę, że ich wyświetlacze brajlowskie mają gładką powierzchnię.
Nie ma, jak w innych monitorach, wyczuwalnych przejść między sąsiednimi modułami brajlowskimi. Dzięki temu użytkownik ma wrażenie, jakby czytał informację wydrukowaną na papierze.

Emtron Sp. z o.o.

ul. Popularna 8

02-473 Warszawa

telefon: 22 873 55 55

faks: 22 873 55 50

Godziny otwarcia:

pn-pt. 9.00 – 17.00